Activiteit: Bedrijfsbezoek Omega en Grolsch Bierbrouwerij rondleiding

Bedrijfsbezoek Omega Thermo Products & Koninklijke Grolsch Bierbrouwerij

Op donderdag 30 juni bezochten de leden van de RVS Vereniging Omega Thermo Products in Enschede en
aansluitend bierbrouwer Grolsch. Met 46 leden hadden we een prima opkomst.

Voor het eerst was er gezamenlijk vervoer geregeld voor diegenen die hiervan gebruik wilden maken. Zo gingen ca. 20 leden met de bus naar Enschede. Opstappen kon op meerdere plaatsen in Bolsward, Sneek, Heerenveen en Meppel. De rest van de leden kwam op eigen gelegenheid.

Om 14:30 werden we welkom geheten door Peter Kellerman van Omega.
Na een korte introductie en uitleg over het dagprogramma volgde een uitgebreide bedrijfspresentatie waarin het proces van het maken van Themo plates, de historie van Omega en een aantal case story’s duidelijk werden

gepresenteerd door Pascal Sprakel, sales manager bij Omega. Hierna volgde in groepen een rondleiding door het bedrijf waar met eigen ontworpen machines kwalitatief hoogwaardige thermo plates worden gemaakt in diverse kwaliteiten en afmetingen allemaal op klantspecificatie.

Na de rondleiding was het tijd voor een koud/warm buffet, een drankje en uiteraard volop de gelegenheid

om even met elkaar te praten over de huidige markt en ontwikkelingen.

Vervolgens verplaatste het geheel zich naar de ca 2 km verderop gelegen bierbrouwer Grolsch.  Ook hier werden we weer vriendelijk ontvangen met een kopje koffie en uitleg over de rondleiding. De groep splitste zich in
twee groepen voor een XL rondleiding van ca 1,5 uur. Bijzonder om eens te kunnen kijken in de keuken van een bierbrouwer die je versteld doet staan van de logistiek, aantal leidingen, tanks maar vooral van een gigantische
hoeveelheid bier. Niet alleen leerzaam dus maar ook vooral erg leuk om hier eens een kijkje te hebben gemaakt en nu wetende hoe het bierproces in zijn werk gaat.

 

De rondleiding werd afgesloten met een bierproeverij waar sommige leden ook nog even gebruik maakten om in de Grolsch shop enkele goodies te scoren. 

Rond 19:30 is dit deze bijeenkomst afgesloten en vertrok de bus terug naar het Noorden.