Eurofinish: Introductie nieuw logo - Ontwikkelingen

2 maart 2016

Introducing......A new logo!

Echter, niet alleen het logo is nieuw.

2015 was voor ons een jaar met veel positieve veranderingen. Maart 2015 heeft dhr. De Boer zich terug getrokken en sindsdien is Jan Roos algemeen directeur. Ook heeft er een bedrijfsovername plaats gevonden.

Het betreft Huitema RVS Slijperij te Joure.

 

Eurofinish.nl vernieuwd!
Sinds afgelopen maand is onze nieuwe website online:
www.eurofinish.nl 

 

Project uitgelicht: Arnhem Centraal 

Station Arnhem is op 19 november 2015 officieel geopend. Het station is klaar voor de toekomst. Reizigers en gebruikers van het station kunnen genieten van de prachtige architectuur en de vele faciliteiten.
Eurofinish verzorgde het slijpen en reinigen/beitsen van alle relingen en roestvast staal accenten op locatie.