Metavak & NIL Verbindingsweek Gorinchem

5 november 2014
METAVAK & NIL VERBINDINGSWEEK GORINCHEM METAVAK en NIL Verbindingsweek zijn in aantocht. Met deze twee vakbeurzen  is er drie dagen lang een trefpunt voor branchegenoten uit de metaalsector in Evenementenhal Gorinchem. De data om in uw agenda te noteren: 4, 5 en 6 november 2014.   Jubileum-jaar METAVAK Gorinchem beleeft haar 10e  editie en dit mag niet ongemerkt de revue passeren. Zo’n 30 exposanten zijn al tien jaar aaneengesloten aanwezig.  In samenwerking met deze exposanten is in de beursspecial, welke verschijnt op 28 oktober in Metaalnieuws, een leuke jubileum-actie te vinden. De beursbezoeker maakt kans op mooie prijzen. Welverdiend, want zonder trouwe bezoekers is het niet mogelijk om een succesvol evenement te realiseren. De bezoeker maakt, naast het winnen van prijzen, ook kans om volledig geïnspireerd en geïnformeerd de beursvloer te verlaten. De ca. 250 exposanten kunnen namelijk niet wachten om hen bij te praten over de laatste ontwikkelingen en trends.   NIL Verbindingweek tweejaarlijks naast METAVAK Dat de twee vakbeurzen elkaar complementeren is in 2012 wel gebleken. Toen vond de eerste editie van NIL Verbindingsweek plaats naast METAVAK.  10.668 geïnteresseerden uit de metaal bezochten de vakbeurzen. Voor dit jaar verwacht de beursorganisatie weer een vergelijkbaar aantal bezoekers.   NIL /BIL Lassymposium Op de dinsdag- en woensdag vindt het welbekende NIL/BIL Lassymposium plaats. In meer dan dertig lezingen worden thema’s uit de verbindingstechniek uitgelicht.   Robotdag Voor het eerst staat de donderdag in het teken van robotisering met Robot-Event. Verschillende praktijkervaringen van bedrijven die reeds robots toepassen in hun dagelijkse productie worden gedeeld. Ook wordt er meer verteld over het investeren en financieren van robots. Kennistheater In het kennistheater op de beursvloer worden dit jaar voor het eerst interactieve inloop-workshops gegeven door verschillende partijen.   5xBeter Machineveiligheid NVDO Materialen en verbindingstechnieken Stichting Verspanersforum Productief economisch produceren Belastingdienst Uren en ondernemersfaciliteiten, administratie en auto en bedrijfsbus   Vraag gratis entreebewijzen via de website voor een bezoek aan de vakbeurzen. www.evenementenhal.nl/metavaknil-go Code: 7140242783