RVS Handboek van ELGA en catalogus ELGA Cromacore vuldraden

14 februari 2017

Bijgaand een RVS handboek van ELGA voor het lassen van RVS met daarin informatie en kennis van materialen als ook lasmethodes en producten die ervoor zorgen dat de kwaliteit van de RVS producten gewaarborgd zullen worden en blijven.

 

In dit Engelstalige handboek staan allerlei wetenswaardigheden die belangrijk zijn bij het lassen van RVS materialen. U vindt informatie over de geschiedenis van roestvaste stalen, de diverse structuren, mechanische en metallurgische eigenschappen.

Een selectiegids RVS las-toevoegmaterialen, informatie over Duplex, RVS en cryogene toepassingen. Tevens informatie over het lassen van zwart/wit verbindingen, keuze van lasprocessen en opslag en handeling van RVS Las-toevoegmaterialen.

 

Bij vragen omtrent lasmethodes en producten, kunt u ons lid bereiken via het volgende emailadres: info@itw-welding.com


/site/images/upload/StainlessSteelhandbook2016.pdf

 

De tweede bijlage is een catalogus met de nieuwe ELGA Cromacore vuldraden voor het MIG/MAG-lassen.

Deze draden zijn te betrekken via de ELGA dealers. Meer informatie via www.elga.se of stuur een email naar
info@itw-welding.com

 

 

 /site/images/upload/CromacoreEN.pdf